Kable w torebce

Wystarczy włożyć do torebki co najmniej dwa kable na co najmniej 20 sekund i zawsze będą po tym splątane, z kilkoma supłami. Rozplątywanie tego zajmuje zwykle dobrych kilka minut i może być irytującym doświadczeniem, albo jest cudowną okazją do ćwiczenia uważności, cierpliwości i godzenia się z tym, co się wydarza. Trudno znaleźć wytłumaczenie, dlaczego kable ulegają temu magicznemu splątaniu. Z pewnością jednak pokazują one fascynującą prawdę, że wszechświat jest konsekwentny i niezależny. Zawsze działa tak samo, w trybie naturalnych konsekwencji. Torebka T + Kable K = Węzeł W

Wszechświat działa tak jak działa. Warto jego zasady zauważyć i przyjąć. Jeśli nie chcesz narażać się na konieczność rozwiązywania węzłów , weź na klatę, że T + K = W i nie wkładaj kabli do torebki. Jeśli noszenie kabli do torebce jest dla ciebie ważne, pogódź się z obecnością węzłów w twoim życiu i z koniecznością ich późniejszego rozplątywania. Decyzja zawsze jest twoja, bo tylko ty wiesz, jakie są twoje priorytety w danej chwili.

To , co od ciebie zależy to ciągłe sprawdzanie twojego stanu, redefiniowanie sytuacji w której się znajdujesz, i która ulega ciągłym zmianom. Gdy sytuacja się zmienia, priorytety mogą się zmieniać, a zatem decyzje można zmieniać, a nawet należy! aby pozostać w zgodzie z sobą aktualnym. Trwanie w dysonansie podecyzyjnym, czyli niemożność zmiany działań, tylko dlatego, że kiedyś się podjęło decyzję o ich rozpoczęciu, jest toksyczne, jeśli działania nie są adekwatne do sytuacji, jeśli przestały do niej pasować.

Podążaj za sobą, sprawdzaj, pytaj sam siebie. Jest w porządku wkładać kable do torebki i jest w porządku nie wkładać kabli do torebki, jest w porządku czasem wkładać a czasem nie, ale zawsze T + K = W.

Ten wpis został opublikowany w kategorii kobieta. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *